Žaluzie VAMBERSKÝ
info@zaluzievambersky.cz
603 768 677
Zářijová 200, Praha 8 - Ďáblice

Domů > Interiéry > Rolety

Interiérové rolety

Přednosti - rolety

realizace 1

- reprezentace
- atraktivní vzhled
- předělení místností
- elegance a zatemnění v jednom
- snadná a rychlá montáž / demontáž
- volitelné způsoby ovládáníDetailní informace o roletách.

Pro cenovou kalkulaci využijte poptávkový formulář v sekci poptávka.

Galerie - rolety

Interiérové rolety Interiérové rolety Interiérové rolety Interiérové rolety Interiérové rolety Interiérové rolety Interiérové rolety Interiérové rolety Interiérové rolety Interiérové roletyO výrobku - rolety

realizace 1

Interiérové rolety jsou vkusným stínícím prvkem, často využívaným jak v domácnostech, tak i v kancelářských prostorách. Někteří lidé si je chybně spojují se zelenou roletou z dob dávno minulých. V poslední době ale o interiérové rolety roste zájem a stále více se vracejí do moderních domácností.

Rolety jsou velice efektivním a dekorativním prvkem interiéru a najdou uplatnění téměř všude. Nejčastější je užití kazetového systému rolet, který se používá zejména pro zastínění střešních oken. Jako velmi oblíbené shledáváme celostínící látky, které v kombinaci s bočními lištami dokáží zakrýt střešní okno na 100%. Viz přiložený obrázek.

Interiérové rolety jsou nenáročné na údržbu, vyznačují se rychlou montáží a velmi často se používají jako elegantní náhrada těžkých závěsů. Více informací získáte v sekci poptávka.

Montáž rolet

Při montáži rolet se obecně uplatňuje několik způsobů uchycení. Vždy je nutné předem prohlédnout prostor, kam se bude roleta instalovat. Při zaměření u zákazníka vybereme společně nejvhodnější způsob uchycení, barevné sladění či nutnost použití bočního vedení.

Montáž následuje zpravidla do týdne od vlastního zaměření a ve standardních případech je časově nenáročná.

Výběr látek - rolety

Roleta

U rolet nabízíme širokou škálu barev. Každá barva je dodávána v celé řadě odstínů. Výsledná škála je opravdu pestrá. Zatím se nám nestalo, že by si zákazník barvu rolety nevybral.


Typy ovládání

Roleta

Rolety jsou ovládány buď:
- řetízkem (podobně jako hliníkové žaluzie)
- šňůrou
- na péro
- dále rozlišujeme varianty různých kazetových systémů a bočního vedení rolety


www.ekomasiv.cz