Žaluzie VAMBERSKÝ
info@zaluzievambersky.cz
603 768 677
Zářijová 200, Praha 8 - Ďáblice

Domů > Sítě proti hmyzu


Sítě proti hmyzu

Přednosti - sítě proti hmyzu

realizace 1

- snadná montáž
- nenáročná údržba
- možnost síť kdykoli z okna odejmout
- možnost přizpůsobit barvě okna
- rychlé řešení
- nenaruší rám okna
- síť není v okně téměř vidět
- široká škála profilů v imitaci dřeva

Detailní informace - sítě proti hmyzu.

Pro cenovou kalkulaci využijte poptávkový formulář v sekci poptávka.

Galerie - sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu


O výrobku - sítě proti hmyzu

hmyzová síť bílá s límcem

Sítě proti hmyzu jsou praktickým pomocníkem, bez kterého si v dnešní době nedovedeme představit klidný den a noc, bez obtížného hmyzu.

Rozlišujeme sítě dle použití na okenní a dveřní. Dále dle profilu na límcové a sítě bez límce. A v neposlední řadě nabízíme i sítě stahovací či posuvné.

Montáž - sítě proti hmyzu

Montáž sítě proti hmyzu následuje zpravidla do týdne od vlastního zaměření a za běžných podmínek je časově nenáročná.

U sítí pevně přidělaných k okennímu rámu (vriannta s lemem a bez lemu) montujeme pomocí otočných držáků, které jsou součástí dodávané sítě. Držák se umísťuje pod těsnící gumu okna, tak, že neporušuje těsnost okna a není nutný žádný mechanický zásah do okenního rámu. Montáž je velmi jednoduchá a časově nenáročná. Síť proti hmyzu lze kdykoli demontovat.

Technické údaje - sítě proti hmyzu

Hmyzové sítě vyrábíme ze dnou typů profilů - válcovaného a extrudovaného hliníku. Síťovinu používáme po zkušenostech pouze černé barvy. Černá síťovina působí v okně méně ručivých dojmem, než alternativní šedá.

Doporučujeme

Jak již bylo řečeno montáž je velmi nenáročná a zvládne jí každý. Doporučujeme zakoupit síť (námi vyrobenou na míru) a namontovat si jí sami. Toto je možné udělat prostřednictvím poptávkového formuláře v sekci poptávka. Již brzy i v sekci online prodej. Podrobný popis montáže zasíláme mailem ke každé objednávce. Dále připravujeme odkaz na instruktážní video a obecný postup při montáži.

Technické údaje

-Bude doplněno sítě proti hmyzu
Více informací získáte v sekci poptávka.

Galerie - sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu Sítě proti hmyzu


www.ekomasiv.cz